İş yerleri için Alarm ve Kamera Sistemleri

  • Hırsız alarm sistemleri
  • Küçük işletmeler ve dükkanlar için kamera sistemleri
  • Kurumsal firmalar ve zincir mağazalar için kamera sistemleri
  • Yangın ihbar sistemleri

Ücretsiz Projelendirme için aşağıdaki telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurup göndererek sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

0216 575 33 06

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme

Birikim yapmak için çok çalışıyor, dikkatli seçimler yapıyorsunuz.

Peki, onları korumak için aynı özeni gösteriyor musunuz?

İş yerinizin güvenliği için doğru güvenlik sisteminin seçimi en kritik karardır. Bu konuda United Security uzmanlarına güvenebilirsiniz.

İş Yerleri İçin Alarm Sistemleri


İş yerinizi United Security hırsız alarm sistemleri ile güvenli hale getirebilir, olağanüstü bir durumda derhal haberdar olabilirsiniz.

Ancak dilerseniz sisteme ilave edilecek yangın duman dedektörleri ile iş yerinizi yangın riskine karşı da güvenli hale getirebilir, su basma dedektörü kullanarak su basma riskine karşı koruyabilirsiniz.

Detaylı bilgi için …

Küçük İş Yerleri İçin Güvenlik Kameraları


United Security, geliştirdiği System Checkup teknolojisi ile küçük iş yerlerinin her zaman yanındadır.

Bu sayede siz işinize yoğunlaşır, güvenlik kamera sisteminin takibi ve sağlıklı çalışması ile ilgili konularla biz ilgileniriz.

Üstelik bu iş için para yatırmaz, küçük aylık kiralar şeklinde kolaylıkla ödersiniz.

Detaylı bilgi için …

Büyük İşletmeler, Fabrikalar


Günümüz güvenlik teknolojilerinden faydalanmak ve sorunsuz çalışan sistemler kullanmak mı istiyorsunuz?

United Security’ye gelin.

IP teknolojisinin size sunduğu tüm video analitik çözümlerden yararlanın, şirketinizin verimini ve performansını arttırın.

Detaylı bilgi için …

Zincir Mağazalar İçin Kamera Sistemleri


United Security, güçlü merkezi izleme yazılımı ile ülke geneline yayılmış şubelerin tek bir merkezden izlenmesine ve kontrol edilmesine olanak verir.

Ayrıca System Checkup yazılımı, zincir mağazalardaki sistemlerin her an çalışır durumda olabilmesi için benzersiz avantajlar sunar.

Detaylı bilgi için …

Bu işareti gördüğünüz yer, güvenlidir!

Farklı yerlerdeki kameraları tek ekranda izleyin

Örneğin hem iş yerinizi hem de evinizi United Security ile güven altına aldınız. Cep telefonunuz üzerinden tüm kameralarınızı tek ekranda görebilir, farklı cihazlara tek uygulama üzerinden avantajından yararlanırsınız.

Aynı şekilde bilgisayarınıza indireceğiniz CMS (Merkezi İzleme Yazılımı) sayesinde farklı yerlerdeki kayıt cihazlarınıza ve kameralarınıza bilgisayarınız üzerinden ulaşabilir ve tüm görüntüleri tek ekranda izleyebilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri

United Security, 1996’dan beri süregelen deneyimleri ile ev, iş yeri, fabrika, zincir mağaza, kamu kurumları ve benzeri alanların korunması konusunda çok farklı çözümler sunan, Türkiye’nin lider güvenlik firmalarından biridir.

Geniş uygulama alanlarından biri mutlaka sizin için..