Ev Alarm Sistemleri

Ücretsiz Projelendirme için aşağıdaki telefondan bize ulaşabilir veya formu doldurup göndererek sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

0216 575 33 06

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme

Evinizi ve sevdiklerinizi hırsızlık, yangın ve su basması gibi risklere karşı korumak için en etkin çözümdür.

Yerine konamayacak şeyler vardır

Onların zarar görmesine izin vermeyin

Alarm sistemi ile her yer güvende

Eviniz, hırsızlık riskine karşı kapı ve pencerelere takılan manyetik kontak adı verilen dedektörlerle ve evinizin içinde hareket algıladığında sistemi uyarak PIR hareket dedektörleri ile korunur. Bu dedektörlerden birinin alarm vermesi durumunda Alarm İzleme Merkezi bu sinyali alarak tehlikeyi teyid eder. Ardından emniyet güçlerini derhal olay yerine gönderir.

Evinizi hırsızlara karşı koruyun


Sisteminiz 7/24 Alarm İzleme Merkezimiz tarafından kontrol edilir ve evinizde sizin istemediğiniz bir olay olması durumunda derhal siz ve yetkili kişiler bilgilendirilir, gerekirse güvenlik güçlerini yönlendirilir.

Siz sadece United Security ‘li olmanın keyfini sürersiniz.

Evinizi yangın riskine karşı koruyun


Alarm sisteminize ilave edilecek yangın duman dedektörü ile evinizde bir elektrik kontağından, ocakta unutulan bir yemekten veya pirizde unutulan bir cihazdan kaynaklanabilecek yangın risklerini önler, güvenli bir hayata adım atarsınız.

Su basması riskine karşı koruyun


Ayrıca, yine alarm sisteminize ilave edilecek bir su basması dedektörü ile evinizde açık unutulan bir musluktan veya patlayan bir su borusundan kaynaklanabilecek olaylara karşı önleminizi alır, daha sonra telafi edilemeyecek kayıplar yaşamazsınız.

Huzur içinde bir yaşam ..

Alarm sisteminize her yerden erişin

United Security ile alarm sisteminiz her an kontrolünüz altında. Alarm sisteminizi cep telefonunuz üzerinden kurun, kapatın, durumunu izleyin.

 

United Security ‘yi seçin !

Tüm sorunlarla biz ilgilenelim,

siz sadece keyfini sürün!

Hemen

 

sahibi olun !

Lütfen bizi arayınız veya yandaki formu doldurunuz.

Sizi ziyaret ederek ücretsiz keşif yapalım ve size en uygun ev alarm sistemi çözümünü sunalım.

0216 575 33 06

Ücretsiz Projelendirme

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Bilgilendirme

Güvenlik Sistemleri

United Security, 1996’dan beri süregelen deneyimleri ile ev, iş yeri, fabrika, zincir mağaza, kamu kurumları ve benzeri alanların korunması konusunda çok farklı çözümler sunan, Türkiye’nin lider güvenlik firmalarından biridir.

Geniş uygulama alanlarından biri mutlaka sizin için..